Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Показати За датоюMost Read

Метод найменших квадратів у Gnuplot

Розглянуто обробка даних методом найменших квадратів у відкритому пакеті Gnuplot. На прикладі експериментальних даних лабораторної роботи з Електрики та магнетизму знайдено параметри апроксимаційної функції.

Рецензія на освітню програму Прикладна фізика Тараненко В.Б.

Розміщено рецензію Тараненко Віктора Борисовича на освітню програму бакалавра "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Відгук на освітню програму Прикладна фізика Шквара Є.О.

Розміщено відгук Шквара Євгенія Олексійовича на освітню програму бакалавра, магістра та доктора філософії "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Phystechopen15 - задача 1

Знайти момент інерції кубу відносно осей, що проходять крізь центр мас кубу в площині двох його діагоналей під кутами 85o та -5o до однієї з діагоналей відповідно. Маса кубу - M, довжина ребра - a.


Корисні програми для Android

Не секрет, що вже багато років компютерна індустрія іде по шляху зменшення розмірів електронних пристроїв і тепер маємо в широкому продажі смартфони, що мають потужність рабочих станцій недалекого минулого.

Тому, як то кажуть, "гріх не користуватись можливістю" і ми спробуємо описати що може бути корисним студенту, викладачу та науковцю у якого є смартфон з системою Android


Phystechopen15 - задача 3

Дзеркало у формі напівсфери помістили у широкий пучок світла, що іде паралельно вісі симетрії дзеркала. Знайти максимальний кут між променями у відбитому пучку (кут розходження). Як зміниться відповідь якщо всередині дзеркала буде знаходитись склана сфера такомого самого радіуса з показником заломлення n=2


Phystechopen15 - задача 2

image001.gifВішалка може коливатись з малою амплітудою у площині рисунку навколо вказаних положень рівноваги. У положеннях а та б довга сторона розташована горизонтально. Дві інші сторони мають однакову довжину. У всіх трьох випадках період коливань один й той самий. Де розташований центр мас, та чому дорівнює період коливань? Жодних даних окрім розмірів, на ведених на малюнку, немає, в тому чилі розподілу маси по вішалці.


Дослідження впливу двохфотонних ефектів та логарифмічних поправок у пружному електрон-дейтронному розсіянні

Дослідження впливу двохфотонних ефектів та логарифмічних поправок у пружному електрон-дейтронному розсіянні Науковий керівник: Кривенко-Еметов Я.Д.