Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Показати За датоюMost Read

Історична довідка

Кафедра "Прикладна фізика" була першою кафедрою, утвореною на фізико-технічному факультеті у 1998 році. Від моменту утворення спільного із Міністерством освіти та Національної Академії Наук України факультету подвійного підпорядкування - фізико-технічного факультету НТУУ "КПІ" пройшло менше ніж три роки. Згідно із концепцією створення фізико-технічного факультету, факультет було засновано з метою збереження і засвоєння ефективної і перевіреної часом фізико-технічної системи освіти, що з розпадом СРСР залишилась за межами України.


Визначення взаємодії однонуклеотидних поліморфізмів у генетичних даних високої розмірності

Дипломна робота на тему: "Визначення взаємодії однонуклеотидних поліморфізмів у генетичних даних високої розмірності

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ01 Пчелінцев Тимофій Миколайович

керівник: професор, д.м.н., Досенко В.Є.

рецензент: професор, д.б.н., Білан П.В.


Розвиток теплобачення в Україні

Історія створення тепловізорів із чутливістю в інфрачервоній області спектра на основі піроелектричних матеріалів завдяки вивченню виникнення електричного поля в кристалах при зміні в них температури. Лише у 1881 році Вільямом Абнеєм вперше введено поняття "інфрачервоні промені" і знадобилося майже 50 років для того, щоб використовувати згадані інфрачервоні промені поза стінами наукових лабораторій.

Крім того, незважаючи на те, що явище фотоефекту було відомо ще в кінці 19 століття, інтенсивні роботи в області створення фотоелектричних оптичних приладів відносяться до 1920-1930 років.


Особливості рейтингування НПП у 2016-17 н.р.

Рейтинг науково-педагогічних працівників

Норми бального оцінювання НПП за 2016-17 н.р.  ухвалено Методичною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського, протокол № 5 від 26.01.2017 р. 

Заповнення бази почнеться з 1.06.17 і продовжиться до 30.06.17. До цього моменту безпосереднє внесення данних до інформаційної системи не можливе, але можливо (і треба) зазделегіть готувати необхідну інформацію для полегшення процесу коли наступить час "Ч" (і щоб потім нічого не забути).

Нижче наведемо новації і основні моменти на які слід звернути співробітникам кафедри Прикладної фізики.

 


Наказ 1-239 Про працевлаштування

З метою організованого проведення заходів щодо сприяння в працевлаштуванні та пошуку першого робочого місця випускників 2017 року, а також підвищення якості співпраці кафедр університету з роботодавцями розроблено наказ НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського 1-239 від 11.11.16 "Про сприяння в працевлаштуванні випускників 2017 року". У ньому затверджується Тимчасове положення про сприяння в працевлаштуванні випускників (Дода­ток №1).


Нагородження переможців олімпіади з фізики 2017

У 2016-17 навчальному році, як і перед цим вже багато років, у березні відбулась Олімпіада. Учасники в залежності від спецільності ("фізики" та "інженери") розв'язували свої завдання. Публікуємо фотозвіт нагородження переможців.

Переможцям були вручені памятні кубки, яки люб'язно надала студенстська профспілкова організація.

  •  1-е місце - студент другого курсу Фізико-технічного інституту Поляков Володимир
  • 2-е місце - студент п'ятого курсу Фізико-математичного факультету Герасименко Ростислав

24-го березня відбулось нагородження студентів не профільних спеціальностей.

  • 1-е місце - студент першого курсу Факультету інформатики та обчислюваної техніки Мішин Олександр
  • 2-е місце - студент першого курсу Фізико-технічного факультету Мельниченко Антон
  • 3-є місце - студент першого курсу Факультету інформатики та обчислювальної техніки Семченко Андрій
  • 4-е місце - студент другого курсу Факультету прикладної математики Автуховський Владислав

Голографічне впорядкування наночастинок в полімерній матриці: одно- і двовимірні періодичні структури та їх

Дипломна робота на тему: "Голографічне впорядкування наночастинок в полімерній матриці: одно- і двовимірні періодичні структури та їх властивості."

виконав: студент 6-го курсу групи ФФ31м Гринь Володимир Олександрович

керівник: професор, доктор фіз.-мат. наук, провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України Смірнова Тетяна Миколаївна

рецензент: н.с. ВККО, Інституту фізики НАН України Єжов П.В., с.н.с. ВККО, Інституту фізики НАН України Ходаковський В.М.


Роль глутаматних іонотропних рецепторів у сенсорній нейропередачі ко-культивованих нейронів спінальних га

Дипломна робота на тему: "Роль глутаматних іонотропних рецепторів у сенсорній нейропередачі ко-культивованих нейронів спінальних гангліїв і нейронів дорсального рогу щурів.

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ01 Афросіаб Арез Мухамедович

керівник: н. с. Шипшина Марія Сергіївна

рецензент: професор, д.б.н., Білан П.В.