Показати За датоюMost Read

Теплообмін та газодинаміка МБПЛА з пульсуючим повітряно-реактивним двигуном (ПуПРД)

Керівники: Халатов Артем Артемович (у співпраці з Інститутом технічної теплофізики НАН України) Спільно з Відділом високотемпературної термогазодинаміки Інституту технічної теплофізики НАН України пропонується тема для бакалаврських дипломних робіт присвячена дослідженню теплообміну та газодинаміки перспективних реактивних двигунів для малорозмірних безпілотних літальних апаратів. Роботи виконуються у VII-VIII семестрах і як теоретичний розділ включають курсову роботу з комп'ютерного моделювання термо- та газодинаміки двигунів, що виконується у VII семестрі.

Теплообмін та газодинаміка МБПЛА с турбореактивним двигуном

Шумові характеристики мікросвітлодіодів. Взаємна кореляція флуктуацій струму та інтенсивності СД

Наукові керівники: Іванова Віта, Монастирський Геннадій (у співпраці з Технологічним Університетом м. Хемніц) Завдання: Експериментальне дослідження кореляції оптичних та електричних шумів СД.

Шумові характеристики мікросвітлодіодів. Залежність від струму СД

Наукові керівники: Іванова Віта, Монастирський Геннадій (у співпраці з Технологічним Університетом м. Хемніц) Завдання: Експерименальне дослідження залежності шумів СД від струму.

Шумові характеристики мікросвітлодіодів. Температурна залежність

Керівники: Іванова Віта, Монастирський Геннадій (у співпраці з Технологічним Університетом м. Хемніц) Завдання: Експериментальне дослідження температурної залежності шумів мікросвітлодіодів.

Визначення концентрації вуглецю в сталях комбінованим методом рентгенофлуоресцентного та рентгеноструктурного аналізу