Показати За датоюMost Read

Дипломна робота на тему: "Дослідження процесу демієлінізації у трансгенних мишей C57BL/6 зі спадковою нейропатією CMT1A." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Тимчишін Микита Юрійович керівник: член-кореспондент НАНУ, проф., доктор медичних наук Скибо Галина Григорівна

Дипломна робота на тему: "Математичне моделювання синаптичної передачі між гангліозними клітинами сітківки та нейронами верхнього чотиригорбикового тіла." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Кришталь Анна Олександрівна керівник: ст.н.с. відділу «Фізіології нейронних мереж» Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, к.б.н., Думанська Г. В.

Підвищення інформаційної ефективності молекулярних машин

Дипломна робота на тему: "Підвищення інформаційної ефективності молекулярних машин." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Поляков Володимир Юрійович керівник: доцент, к. т. н., доц., Гордійко Н. О

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Ревуцької Л.О.

Розміщено відгук Ревуцької Любові Олександрівни на освітньо-наукову програму доктора філософії (phd) "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Шквара Є.О.

Розміщено відгук Шквара Євгенія Олексійовича на освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Теми магістерських робіт ФФ-71м (2019 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-71м (2019 рік випуску): Чуніхіна Катерина Ігорівна Купянський Гліб Дмитрович Лосяк Мар`яна Іванівна Ольховик Ілля Володимирович

Теми магістерських робіт ФФ-81мп (2019 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-81мп (2019 рік випуску): Аптекар Євгеній Віталійович Голяткіна Марина Олексіївна Олійник Павло Васильович Чжен Гао Гавриш Дарина Олександрівна Кононенко Олена Вікторівна

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Куліша В.В.

Розміщено відгук Куліша Володимира Вікторовича на освітньо-наукову програму доктора філософії (phd) "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Ольховіка І.В.

Розміщено відгук Ольховика Іллі Володимирович на освітньо-наукову програму доктора філософії (phd) "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.