Показати За датоюMost Read

Халькогенідні стекла та плівки As-S: структурні та оптичні властивості

Дипломна робота на тему: "Халькогенідні стекла та плівки As-S: структурні та оптичні властивості."

виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-61м Попович Михайло Васильович

керівник: доктор фіз.-мат.наук, проф., Стронський О.В.

Теми магістерських робіт ФФ-61м (2018 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-61м (2018 рік випуску):

• Закусило Тетяна Миколаївна
  • Темченко Катерина Володимирівна
  • Попович Михайло Васильович
  • Кучкін Владислав Михайлович
  • Бурковський Михайло Олексійович

Робота з системою блогів (персональних сторінок)

Шановні користувачі, на сайті працює система блогів. На основі цієї системи створено систему персональних сторінок співробітників кафедри.

Стандартні розділи для заповнення: Про викладача (контактна інформація, біографія), Навчання (перелік предметів, методичні матеріали), Наука (проекти, публікації).

Сторінка з посиланнями на блоги викладачів

Теми бакалаврських робіт ФФ-01 (2014 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ01 (2014 рік випуску):

• Кадоб’янський Микола Романович
  • Лящук Андрій Миколайович
  • Шуригін Олександр Олександрович
  • Ревуцька Любов Олександрівна
  • Афросіаб Арез Мухамедович
  • Голуб Павло Володимирович
  • Іванова Юлія Іванівна
  • Беліх Олексій Дмитрович
  • Лазоренко Андрій Юрійович
  • Карпенко Ірина Максимівна
  • Пчелінчев Тимофій Миколайович
  • Редчук Богдан Юрійович
  • Кошель Сергій Олександрович

Розпорядження 5.142 (про аспірантуру)

Розпорядження 5.142 від 31.10.16 "Про організацію та планування підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії".

Розпорядження підготовлено на виконання Закону України "Про вищу освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261 "Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)", наказу НТУУ "КПІ" від 12 вересня 2016 року №1-194.

Теми бакалаврських робіт ФФ11 (2015 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ11 (2015 рік випуску):

• Басараб Михайло Корнелійович
  • Ващенков Олег Олександрович
  • Поцелуєв Василь Петрович
  • Свиденко Сергій Володимирович
  • Туголуков Андрій Сергійович
  • Шарко Даніїл Валерійович
  • Шпильовий Володимир Іванович
  • Денисюк Богдан Дмитрович
  • Казидуб Богдан Андрійович
  • Лисенко
  • Качановська
  • Мамонов

Відповідаємо на питання рекрутера: «Чому ви хочете працювати у нас?»

Як відомо, співбесіда найчастіше зводиться до 15 стандартних питань. Деякі з них менеджер по набору персоналу може не поставити зовсім. Але коли ви відгукнулися на вакансію, питання «Чому ви хочете працювати у нас?» прозвучить 100%. Якщо ви скажете те, що хоче почути рекрутер, то значно збільшите свої шанси отримання бажаної посади.

Щоб дати вірну, правдиву і тактовну відповідь, пропонуємо вам підготуватися заздалегідь

Теми бакалаврських робіт ФФ21 (2016 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ21 (2016 рік випуску)

• Косячкін Єгор Миколайович
  • Закусило Тетяна Миколаївна
  • Темченко Катерина Володимирівна
  • Бурковський Михайло Олексiйович
  • Демський Андрiй Вiкторович
  • Завертаний Тарас Леонiдович
  • Iванцов Антон Iгорович
  • Кучкiн Владислав Михайлович
  • Мистрiкова Оксана Валентинiвна
  • Молодова Олександра Дмитрiєвна
  • Попович Михайло Васильович

Дипломна робота на тему: "Математичне моделювання синаптичної передачі між гангліозними клітинами сітківки та нейронами верхнього чотиригорбикового тіла." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Кришталь Анна Олександрівна керівник: ст.н.с. відділу «Фізіології нейронних мереж» Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, к.б.н., Думанська Г. В.

Підвищення інформаційної ефективності молекулярних машин

Дипломна робота на тему: "Підвищення інформаційної ефективності молекулярних машин." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Поляков Володимир Юрійович керівник: доцент, к. т. н., доц., Гордійко Н. О

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Ольховіка І.В.

Розміщено відгук Ольховика Іллі Володимирович на освітньо-наукову програму доктора філософії (phd) "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Дипломна робота на тему: "Дослідження процесу демієлінізації у трансгенних мишей C57BL/6 зі спадковою нейропатією CMT1A." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Тимчишін Микита Юрійович керівник: член-кореспондент НАНУ, проф., доктор медичних наук Скибо Галина Григорівна