Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Показати За датоюMost Read

Phystechopen15 - задача 2

image001.gifВішалка може коливатись з малою амплітудою у площині рисунку навколо вказаних положень рівноваги. У положеннях а та б довга сторона розташована горизонтально. Дві інші сторони мають однакову довжину. У всіх трьох випадках період коливань один й той самий. Де розташований центр мас, та чому дорівнює період коливань? Жодних даних окрім розмірів, на ведених на малюнку, немає, в тому чилі розподілу маси по вішалці.


Дослідження впливу двохфотонних ефектів та логарифмічних поправок у пружному електрон-дейтронному розсіянні

Дослідження впливу двохфотонних ефектів та логарифмічних поправок у пружному електрон-дейтронному розсіянні Науковий керівник: Кривенко-Еметов Я.Д. 

Phystechopen15 - задача 5

На весь напівнескінченний гладкий стержень надіто намисто, яке має два типа кульок, що розташовані по черзі: непарні мають масу m, а парні масу mm. Маси непарних та парних кульок відрізняються дуже мало: δm<<m. В деяку мить, коли всі кульки були у спокої на відстані lo одна від одної, першу кульку штовхають зі швидкістю vo у бік другої кульки (див.малюнок). Розрахувати час, за який найшвидша з кульок буде мати швидкість меншу за 3vo/4. Всі удари кульок вважати абсолютно пружними.


Phystechopen15 - задача 4

Визначити силу струму I  у стовпі газового розряду діаметром D=6 см, яка необхідна для того щоб електрони зі середньою швидкістю хаотичного руху, що відповідає температурі T=106 K, не змогли віддалятися від поверхні стовпа більш ніж на відстань r=20 мкм. Таким способом можна затримувати частку "гарячих" електронів, що намагаються втікати з області розряду. Тому цей спосіб отримав назву "магнітної термоізоляції".


Актуалізація профілів НПП

Шановні колеги! Просимо вас до 15.04.2020 р. провести персональну дистанційну роботу з кожним штатним науково-педагогічним працівником (НПП), що працює на ваших факультетах / інститутах, щодо актуалізації власних профілів у відкритих наукометричних системах та реєстрах унікальних ідентифікаторів учених (ORCID)

Лабораторні з Фізики 2 (ММІ)

Лабораторні заняття з дисципліни Фізика 2 для студентів спеціальності Прикладна механіка Лабораторні заняття під час змішаної форми навчання відбувається за розкладом онлайн у системі zoom. Координація відбувається через створену telegram групу "Фізика для механіків".

Рецензія на освітню програму Прикладна фізика Негрійко А.М., Бондар М.В.

Розміщено рецензію Негрійко Анаталія Михайловича та Бондара Михайла Віталйовича на освітню програму бакалавра "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.