Показати За датоюMost Read

Типові завдання на захист розрахункової з Електродинаміки ч.А (ФІ)

Під час захисту частини А розрахункового завдання з Електродинаміки студенти груп ФІ роблять певні завдання які підтверджують що вони засвоїли тему Застосування теореми Гауса для розрахунку поля розподілених зарядів.

Метод найменших квадратів у Gnuplot

Розглянуто обробка даних методом найменших квадратів у відкритому пакеті Gnuplot. На прикладі експериментальних даних лабораторної роботи з Електрики та магнетизму знайдено параметри апроксимаційної функції.

Про запобігання плагіату

Відповідно до наказу КПІ ім. Ігоря Сікорського № 1/180 від 21.05.2018 р. запровадження систему запобігання академічного плагіату  та встановлено тимчасове положення.

Відповідно до цього положення кваліфікаційні та дисертаційні роботи мають перевірятись на плагіат та розміщуватись у системі Електронного архіву наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського (ElAKPI)

Халькогенідні стекла та плівки As-S: структурні та оптичні властивості

Дипломна робота на тему: "Халькогенідні стекла та плівки As-S: структурні та оптичні властивості."

виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-61м Попович Михайло Васильович

керівник: доктор фіз.-мат.наук, проф., Стронський О.В.

Дипломна робота на тему: "Вплив змінного магнітного поля на динамічні властивості поляронів у низькорозмірних системах."

виконала: студентка 6 курсу, групи ФФ-61м Темченко Катерина Володимирівна

керівник: провідний науковий співробітник лабораторії сильнокорельованих низькорозмірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, доктор фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник, Брижик Л. С.

Теми магістерських робіт ФФ-61м (2018 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-61м (2018 рік випуску):

• Закусило Тетяна Миколаївна
  • Темченко Катерина Володимирівна
  • Попович Михайло Васильович
  • Кучкін Владислав Михайлович
  • Бурковський Михайло Олексійович

Дипломна робота на тему: "Умови отримання паяних з’єднань мідних пластин за рахунок тепла реакції СВС, ініційованої в багатошаровій фользі Ni/Al, та їхні властивості."

виконала: студентка 6 курсу, групи ФФ-61м Закусило Тетяна Миколаївна

керівник: Устінов Анатолій Іванович, д.ф.-м.н., проф., зав. відділу парофазних технологій неорганічних матеріалів Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАНУ

Теми бакалаврських робіт ФФ11 (2015 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ11 (2015 рік випуску):

• Басараб Михайло Корнелійович
  • Ващенков Олег Олександрович
  • Поцелуєв Василь Петрович
  • Свиденко Сергій Володимирович
  • Туголуков Андрій Сергійович
  • Шарко Даніїл Валерійович
  • Шпильовий Володимир Іванович
  • Денисюк Богдан Дмитрович
  • Казидуб Богдан Андрійович
  • Лисенко
  • Качановська
  • Мамонов

Особливості рейтингування НПП у 2016-17 н.р.

Рейтинг науково-педагогічних працівників

Норми бального оцінювання НПП за 2016-17 н.р.  ухвалено Методичною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського, протокол № 5 від 26.01.2017 р.

Заповнення бази почнеться з 1.06.17 і продовжиться до 30.06.17. До цього моменту безпосереднє внесення данних до інформаційної системи не можливе, але можливо (і треба) зазделегіть готувати необхідну інформацію для полегшення процесу коли наступить час "Ч" (і щоб потім нічого не забути).

Нижче наведемо новації і основні моменти на які слід звернути співробітникам кафедри Прикладної фізики.

Нагородження переможців олімпіади з фізики 2017

У 2016-17 навчальному році, як і перед цим вже багато років, у березні відбулась Олімпіада. Учасники в залежності від спецільності ("фізики" та "інженери") розв'язували свої завдання. Публікуємо фотозвіт нагородження переможців.

Переможцям були вручені памятні кубки, яки люб'язно надала студенстська профспілкова організація.

•  1-е місце - студент другого курсу Фізико-технічного інституту Поляков Володимир
  • 2-е місце - студент п'ятого курсу Фізико-математичного факультету Герасименко Ростислав

24-го березня відбулось нагородження студентів не профільних спеціальностей.

• 1-е місце - студент першого курсу Факультету інформатики та обчислюваної техніки Мішин Олександр
  • 2-е місце - студент першого курсу Фізико-технічного факультету Мельниченко Антон
  • 3-є місце - студент першого курсу Факультету інформатики та обчислювальної техніки Семченко Андрій
  • 4-е місце - студент другого курсу Факультету прикладної математики Автуховський Владислав

Результати олімпіади з фізики 2017

Сторінка студентської олімпіади з фізики

Результати 1-го туру студентської олімпіади з фізики 2016-17 навчального року.

Серед студентів не профільних спеціальностей.

Серед студентів спеціальністю Фізика, Прикладна фізика та наноматеріали