Показати За датоюMost Read

Дипломна робота на тему: "Вплив змінного магнітного поля на динамічні властивості поляронів у низькорозмірних системах."

виконала: студентка 6 курсу, групи ФФ-61м Темченко Катерина Володимирівна

керівник: провідний науковий співробітник лабораторії сильнокорельованих низькорозмірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, доктор фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник, Брижик Л. С.

Дипломна робота на тему: "Фотолюмінісценція нанокомпозитних карбонованих матеріалів на основі оксидів кремнію та алюмінію."

виконав: студент 6-го курсу групи ФФ31м Кисіль Дмитро Вадимович

керівник: с.н.с. відділу №15 Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України к.ф.-м.н., Васін А. В.

рецензент: керівник відділу №15 Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України чл. кор. НАН України, Лисенко В. С.

пров.н.с. відділу №6 Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України д.ф.-м.н., Рудько Г. Ю.

Дипломна робота на тему: Застосування алгоритмів аналізу параметрів синхронізаціі cинаптичних подій нейронів у реальному масштабі часу

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ11 Туголуков Андрій Сергійович

керівник: к.б.н, с.н.с, Кондратська О. Л.

рецензент: к.б.н, п.н.с, Ісаєв Д. С.

консультант: м.н.с., Євгленський О.О.

Надпружна поведінка сплавів на основі Ti 3 Sn , що демонструють мартенситне перетворення

Дипломна робота на тему: Надпружна поведінка сплавів на основі  Ti 3 Sn , що демонструють мартенситне перетворення

Виконала: студентка IV курсу, групи ФФ-01 Ревуцька Любов Олександрівна

керівник: д.ф.-м.н., проф. Подрезов Юрій Миколайович

рецензент: п н.с., к. ф.-м. н. Горна І.Д.

Дипломна робота на тему: " Методи визначення правил клітинних автоматів в задачах моделювання фізичних процесів."

виконав: студент 6-го курсу групи ФФ31м Дідківський Андрій Миколайович

керівник: завідувач відділом прикладного нелінійного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ» д.ф.-м.н. Макаренко О. С.

рецензент:

Дипломна робота на тему: "Побудова архітектури моделі для дослідження активності мозку на основі клітинних автоматів."

виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-31м Осауленко Вячеслав Миколайович

керівник: завідувач науково-дослідного відділу прикладного нелінійного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ» д.ф.-м.н., професор Макаренко О. С.

рецензент: професор кафедри математичних методів системного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ» д.т.н., проф., Данилов В.Я.