Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

22.05.2024 Науковий семінар на тему Нейронні моделі порівняння біологічних та штучних систем

Запрошуємо 22.05.2024 взяти участь у науковому семінарі кафедри прикладної фізики на тему
Нейронні моделі порівняння біологічних та штучних систем

Підсумки XXII Всеукраїнської науково-практичної конференції

Відбулися засідання двох "фізичних" секцій XXII Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених.

День відкритих дверей 27.04.2024

Відбувся день відкрити дверей. Драйвовово і цікаво.  Організатори (викладачі кафедри та студенти) підготували яскраві шоу біля стендів, продемонстрували що таке прикладна...

Думаєш яку обирати освіту?

Кафедра прикладної фізики КПІ ім. Ігоря Сікорського готує фахівців за спеціальністю 105 "Прикладна фізика та наноматеріали". Для формування індивідуальної освітньої траєкторії студенти мають вільний вибір дисциплін за таких блоків: Високі фізичні технології, Фізика живих систем, Фізика енергетичних систем

Якщо у тебе є питання щодо вступу на 105 спеціальність ти можеш знайти інформацію на нашому сайті в розділі Вступ на перший курс.

Чому прикладна фізика?