Показати За датоюMost Read

Відповідаємо на питання рекрутера: «Чому ви хочете працювати у нас?»

Як відомо, співбесіда найчастіше зводиться до 15 стандартних питань. Деякі з них менеджер по набору персоналу може не поставити зовсім. Але коли ви відгукнулися на вакансію, питання «Чому ви хочете працювати у нас?» прозвучить 100%. Якщо ви скажете те, що хоче почути рекрутер, то значно збільшите свої шанси отримання бажаної посади.

Щоб дати вірну, правдиву і тактовну відповідь, пропонуємо вам підготуватися заздалегідь

Програма вступу до аспірантури на спеціальність Прикладна фізика та наноматеріали

Архів

ПРОГРАМА фахового випробування для вступу на освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії спеціальності 105 “Прикладна фізика і наноматеріали”

Програму розроблено та ухвалено кафедрою прикладної фізики ФТІ протоколом засідання кафедри: №8/2015-16  від 08.06.2016р.

Дипломна робота на тему: Дослідження реакційних властивостей багатошарових фольг та їх використання для реакційної пайки

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ21 Косячкін Єгор Миколайович

керівник: Д.ф-м.н.,професор Устінов А.І.

Теми бакалаврських робіт ФФ21 (2016 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ21 (2016 рік випуску)

• Косячкін Єгор Миколайович
  • Закусило Тетяна Миколаївна