Статті
Всі статті
Останнє оновлення October 29 2019
Розрахунок параметрів напівпровідникових інжекційних лазерів
КУРСОВА РОБОТА з оптоелектроніки
на тему: «Розрахунок параметрів напівпровідникових інжекційних лазерів»
Кучкін В.М.
Рецензія на освітню програму Прикладна фізика Тараненко В.Б.
Відгук на освітню програму Прикладна фізика Шквара Є.О.
Реєстрація на платформі sikorsky-distance.org
Phystechopen15 - задача 1
Знайти момент інерції кубу відносно осей, що проходять крізь центр мас кубу в площині двох його діагоналей під кутами 85o та -5o до однієї з діагоналей відповідно. Маса кубу - M, довжина ребра - a.
Розрахунок параметрів напівпровідникових інжекційних лазерів
КУРСОВА РОБОТА з оптоелектроніки
на тему: «Розрахунок параметрів напівпровідникових інжекційних лазерів»
Закусило Т.М.
Фізика 3 - відео практичних занять
Корисні програми для Android
Не секрет, що вже багато років компютерна індустрія іде по шляху зменшення розмірів електронних пристроїв і тепер маємо в широкому продажі смартфони, що мають потужність рабочих станцій недалекого минулого.
Тому, як то кажуть, "гріх не користуватись можливістю" і ми спробуємо описати що може бути корисним студенту, викладачу та науковцю у якого є смартфон з системою Android
Питання на колоквіум з Фізики 1 (механіка)
Phystechopen15 - задача 3
Дзеркало у формі напівсфери помістили у широкий пучок світла, що іде паралельно вісі симетрії дзеркала. Знайти максимальний кут між променями у відбитому пучку (кут розходження). Як зміниться відповідь якщо всередині дзеркала буде знаходитись склана сфера такомого самого радіуса з показником заломлення n=2
Phystechopen15 - задача 2
Вішалка може коливатись з малою амплітудою у площині рисунку навколо вказаних положень рівноваги. У положеннях а та б довга сторона розташована горизонтально. Дві інші сторони мають однакову довжину. У всіх трьох випадках період коливань один й той самий. Де розташований центр мас, та чому дорівнює період коливань? Жодних даних окрім розмірів, на ведених на малюнку, немає, в тому чилі розподілу маси по вішалці.
Дослідження впливу двохфотонних ефектів та логарифмічних поправок у пружному електрон-дейтронному розсіянні
Семестровий рейтинг з Фізики 1
Phystechopen15 - задача 5
На весь напівнескінченний гладкий стержень надіто намисто, яке має два типа кульок, що розташовані по черзі: непарні мають масу m, а парні масу m+δm. Маси непарних та парних кульок відрізняються дуже мало: δm<<m. В деяку мить, коли всі кульки були у спокої на відстані lo одна від одної, першу кульку штовхають зі швидкістю vo у бік другої кульки (див.малюнок). Розрахувати час, за який найшвидша з кульок буде мати швидкість меншу за 3vo/4. Всі удари кульок вважати абсолютно пружними.