Показати За датоюMost Read

Дипломна робота на тему: "Дослідження оптичних та електричних властивостей клаптиків мембрани ізольованих нейронів латеродорзального ядра таламусу щурів."

виконав: студентка 6 курсу, групи ФФ-31м Макаренко Наталія Вікторівна

керівник: с.н.с. відділу загальної фізіології нервової системи Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України, к.б.н., Тарасенко О.М.

рецензент: с.н.с. відділу загальної фізіології нервової системи Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України, д.б.н., Кононенко М.І.

Дипломна робота на тему: Електрична активність нейронів superficial superior colliculus щура в умовах культури

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ11 Шарко Даніїл Валерійович

керівник: м.н.с. відділу ФНН Думанська Г.В.

рецензент: ст.н.с., к.б.н. Шипшина М.С.

консультант: ст.н.с., к.б.н. Пурнинь О.Е.

Дипломна робота на тему: "Умови отримання паяних з’єднань мідних пластин за рахунок тепла реакції СВС, ініційованої в багатошаровій фользі Ni/Al, та їхні властивості."

виконала: студентка 6 курсу, групи ФФ-61м Закусило Тетяна Миколаївна

керівник: Устінов Анатолій Іванович, д.ф.-м.н., проф., зав. відділу парофазних технологій неорганічних матеріалів Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАНУ

Дипломна робота на тему: "Фотолюмінісценція нанокомпозитних карбонованих матеріалів на основі оксидів кремнію та алюмінію."

виконав: студент 6-го курсу групи ФФ31м Кисіль Дмитро Вадимович

керівник: с.н.с. відділу №15 Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України к.ф.-м.н., Васін А. В.

рецензент: керівник відділу №15 Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України чл. кор. НАН України, Лисенко В. С.

пров.н.с. відділу №6 Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України д.ф.-м.н., Рудько Г. Ю.

Дипломна робота на тему: "Вплив змінного магнітного поля на динамічні властивості поляронів у низькорозмірних системах."

виконала: студентка 6 курсу, групи ФФ-61м Темченко Катерина Володимирівна

керівник: провідний науковий співробітник лабораторії сильнокорельованих низькорозмірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, доктор фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник, Брижик Л. С.

Опис освітньої програми бакалавра прикладної фізики

Освітня програма спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» реалізується у навчально-науковому Фізико-технічному інституті КПІ ім Ігоря Сікорського профільною кафедрою «Прикладна фізика».

Хардкор-поради Сергія Марченко: супровідний лист, який спрацює

Директор з розвитку Work.ua Сергій Марченко має більш ніж десятирічний досвід пошуку персоналу і, з властивою йому прямотою, розповідає, як отримати хорошу роботу за допомогою «правильного» супровідного листа.

Дипломна робота на тему: Застосування алгоритмів аналізу параметрів синхронізаціі cинаптичних подій нейронів у реальному масштабі часу

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ11 Туголуков Андрій Сергійович

керівник: к.б.н, с.н.с, Кондратська О. Л.

рецензент: к.б.н, п.н.с, Ісаєв Д. С.

консультант: м.н.с., Євгленський О.О.

Програма вступу до аспірантури на спеціальність Прикладна фізика та наноматеріали

Архів

ПРОГРАМА фахового випробування для вступу на освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії спеціальності 105 “Прикладна фізика і наноматеріали”

Програму розроблено та ухвалено кафедрою прикладної фізики ФТІ протоколом засідання кафедри: №8/2015-16  від 08.06.2016р.

Надпружна поведінка сплавів на основі Ti 3 Sn , що демонструють мартенситне перетворення

Дипломна робота на тему: Надпружна поведінка сплавів на основі  Ti 3 Sn , що демонструють мартенситне перетворення

Виконала: студентка IV курсу, групи ФФ-01 Ревуцька Любов Олександрівна

керівник: д.ф.-м.н., проф. Подрезов Юрій Миколайович

рецензент: п н.с., к. ф.-м. н. Горна І.Д.

Питаняння до захисту розрахункової з Фізики 3

Крім виконання розрахунків та оформлення розрахункової роботи з дисципліни Фізика 3 (спеціальність Прикладна математика), студенти мають "захистити" свою роботу, що означає виконання тестових завдань, відповіді на питання з тематики розрахункової.

Дипломна робота на тему: " Методи визначення правил клітинних автоматів в задачах моделювання фізичних процесів."

виконав: студент 6-го курсу групи ФФ31м Дідківський Андрій Миколайович

керівник: завідувач відділом прикладного нелінійного аналізу ННК «ІПСА» НТУУ «КПІ» д.ф.-м.н. Макаренко О. С.

рецензент: