Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Відгуки, пропозиції, рецензії освітньої програми прикладної фізики 2020

Розміщено відгуки, пропозиції та рецензії проектів освітніх програм спеціальності прикладна фізика та наноматеріали. Пропозиції надходили від випускників, роботодавців, викладачів.

На цій сторінці розміщено відгуки, пропозиції та рецензії, які було отримано підчас громадського обговорення проектів освітніх програм спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали. Пропозиції надходили від студентів, випускників, роботодавців та інших стейкхолдерів.

Порядок участі в громадському обговоренні було висвітлено у новині присвячену цьому на нашому сайті.

17 червня 2020 року відбулось спільне засідання кафедри прикладної фізики та фізики енергетичних систем, під час якого було обговорено пропозиції до освітньо-наукової програми Прикладна фізика підготовки магістрів за спеціальністю 105 Прикладна фізика та наноматеріал які надходили під час публічного обговорення. Також 9 вересня 2020 року відбулось спільне засідання кафедри прикладної фізики та фізики енергетичних систем, під час якого було обговорено пропозиції до освітньо-професійної програми Прикладна фізика підготовки бакалаврів за спеціальністю 105 Прикладна фізика та наноматеріал які надходили під час публічного обговорення.

Далі ви можете прочитати відгуки та пропозиції до освітніх програм бакалаврату, магістратури та доктору філософії, що було надіслані через гугл-форму (інформацію розміщенно без редагування) та озноймитись з рецензіями на освітні програми від організацій-роботавців.

Відгуки та пропозиції

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:


Другий (магістерський) рівень вищої освіти:


Третій (доктор філософії) рівень вищої освіти:

 

Рецензії освітньої програми прикладної фізики від організацій-роботодавців

Освітній рівень бакалавра

Освітній рівень магістра


Освітній рівень доктора філософії (phd)

stasbeh July 19 2020 2381 прочитання Друк