Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Навігація на сторінці

Ядерна фізика

Методичні матеріали

Інформація для студентів спеціальності


Ядерна фізика

Викладає - лекції проф. Кобушкін О.П., практичні Кривенко Я.Д.

Навчальна дисципліна «Ядерна фізика» викладається у шостому семестрі бакалаврам спеціальності «105 Прикладна фізика та наноматеріали», які навчаються за спеціалізацією «Прикладна фізика». Дисципліна розглядає структуру ядер, їх взаємодію та реакції, а також торкається питань фізики високих енергій. Дисципліна включає наступні розділи: «Вступ», «Головні властивості стабільних ядер», «Головні властивості нестабільних ядер», «Розвал ядер» та «Фізика високих енергій». Дисципліна включає лекції (36 годин) та практичних занять (36 годин). Форма контролю з дисципліни – залік.

В зв'язку із пандемією COVID-2019 заняття Кривенко Я.Д. до закінчення карантину будуть проводиться за розкладом в дистанційному режимі за такою схемою:

  • заняття зі студентами 3-го курсу (ФФ-71,72,73) з предмету "Ядерна фізика" за наступним посиланням:   телеграмм-канал

Навчальні матеріали: