Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Навігація на сторінці

Термодинаміка та молекулярна фізика

Методичні матеріали

Інформація для студентів спеціальності


Групи ФФ

В зв'язку із пандемією COVID-2019 заняття доцента Монастирського Г.Є. до закінчення карантину будуть проводиться за розкладом в дистанційному режимі за такою схемою:
  1. Термодинамика та молекулярна фізика (ФФ-91,92,93)
    1. лекції - у вигляді аудіопрезентацій (до конвенційної назви додано позначку Covid-2019) викладених на Google Drive https://drive.google.com/drive/folders/1LgZJu0jksa3NRCdSb4hvXyipKNd_-NMc
    2. практика - у вигляді вебінарів (meetings) Zoom, конспект вебінарів у вигляді презентації буде викладатися на Google Drive . Найближчий за посиланням нижче, надалі запрошення будуть надсилатися автоматично з мого гугл аккаунтаhttps://us04web.zoom.us/j/537743657?pwd=NUg4eDkrek5HL3k3VXFWV2ZldWM3Zz09
    3. лабораторні (тільки звіти) приймаються до 12-00, обговорення за розкладом у відеоконференції Google hangouts https://hangouts.google.com/group/gAMWwXGHziQcNtcp6. Там же питання по лекціям, здача практичних, консультації, що узгоджується в робочому порядку.

Навчальні матеріали

Корисні посилання