Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Абітурієнту - Корисна інформація

Відповідаємо на розповсюджене питання абітурієнтів - "Куди можуть піти працювати випускники кафедри?".

Описані можливості працевлаштування "прикладних фізиків".

Олімпіада з фізики для абітурієнтів

Шановні абітурієнти, у 2020 році ви маєте можливість отримати додаткові бали прийнявши участь у Всеукраїнській олімпіаді з фізики для абітурієнтів.

Детальніша інформація на сторінці Олімпіади.


 

Дні відкритих дверей

КПІАбітFest

11 квітня 2020 року КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вступників на День відкритих дверей КПІАбітFest в Науково-технічну бібліотеку ім. Г. І. Денисенка (м.Київ, проспект Перемоги, 37 Л).

КПІАбітFest – оновлений формат традиційного Дня відкритих дверей які проводяться КПІ ім. Ігоря Сікорського. Під час днів відкритих дверей ви можете познайомитися з університетом та його життям, а також отримати відповіді на актуальні питання вступу.

КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує усіх бажаючих на КПІАбітFest! Під час заходу на консультативних пунктах відвідувачі зможуть отримати інформацію:

  • про правила вступу на перший рівень вищої освіти – бакалаврат та другий – магістерський, а також як отримати другу вищу освіту;
  • про підготовку до вступу;
  • про вибір факультета/інститута, напрямку підготовки і спеціальності;
  • про підготовчі та адаптаційні курси;
  • про програми академічної мобільності;
  • про  освітні можливості, особливості та додаткові переваги навчання в технічному закладі вищої освіти.

Також на відвідувачів чекатиме цікаве спілкування з представниками факультетів/інститутів, кафедр та науково-освітніх центрів, демонстрація технічних і наукових розробок, корисні презентації,  участь в обговоренні трендів сучасних технологій, фотозони, смаколики та сувеніри.

Контакти організаторів КПІАбітFest:

  • e-mail: rabota.kpi[at]gmail.com
  • тел. (044) 204-85-93

Центр міжнародної освіти запрошує іноземних громадян на персональні консультації у робочий час ЦМО або онлайн.

Шановні абітурієнти! Заходи відбуваються кожні два місяці впродовж навчального року. Слідкуйте за новинами:

Більше інформації про вступ, дні відкритих дверей, школу ФТІ та інші цікаві заходи можете знайти

 

Контактна особа: Булигіна Людмила Вікторівна.

 


 

Про кафедру

Кафедра Прикладної фізики була першою кафедрою, створеною на Фізико-технічному факультеті (зараз Фізико-технічний інститут) НТУУ "Київський Політехнічний Інститут" у 1998 році.

Основне завдання кафедри – підготовка фахівців з підсиленою фізико-математичною та комп’ютерною підготовкою у різних напрямках фізико-технічного профілю для роботи в інститутах НАН України, інших провідних наукових установах України та світу, наукоємних та високотехнологічних галузях промисловості.

На поточний момент серед викладачів кафедри “Прикладної фізики" 2 академіки та 1 член-кореспондент НАН України, 21 доктор наук (професор), 9 кандидатів наук (доцентів). Викладачі кафедри є активно діючими науковцями. Близько 90 % них залучені до виконання престижних міжнародних наукових та науково-технологічних проектів.

 

 

Ви можете завантажити презентацію присвячену нашій кафедрі - PowerPoint файл (4Мб)

Після 4-х років навчання випускники кафедри отримують звання бакалавр за спеціальністю 10.105 "Прикладна фізика та наноматеріали”, а ще через два роки звання магістра за спеціальністю 10.105 "Прикладна фізика та наноматеріали” та двома можливими спеціалізаціями "Фізика живих систем" та "Високі фізичні технології"

 

Чим займаються студенти спеціалізації "Фізика живих систем" ви можете переглянути в наступному відео:

 

Бакалаврат "прикладна фізика" з першого по восьмий семестр включає фундаментальну підготовку з фізики, математики, інформатики, дисципліни професiйної та практичної, гуманiтарної та соцiально-економiчної підготовки, а також ряд дисциплін спеціалізації, який дає можливість випускникам-бакалаврам працювати в установах обраного профілю або продовжити поглиблене навчання в магістратурі за одним з двох напрямків магістерської підготовки:

 

 


 

Архів

Запрошуємо вас прийняти участь у дні відкритих дверей Фізико-технічного інституту, який вібудеться 14 квітня 2017 року в аудиторії 308-2 (Samsung клас) першого корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Початок о 16:00.

20.12.2015 Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" та Фізико-технічний інститут запрошують всіх бажаючих прийняти участь в заходах Дня відкритих дверей

 

Фізико-технічний інститут підготував для вас розгорнуту програму ознайомлення з усіма його спеціальностями та багато цікавого і просто корисного.

 

Чекаємо на нас!