Відбувся робочий семінар присвячений візиту до Технологічного інституту міста Хемніц

24 лютого 2023 року Іванова Вікторія Вікторівна та Монастирський Геннадій Євгенович провели семінар присвячений звіту ознайомчого візиту та перспективам співпраці кафедри прикладної фізики НН ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського з Технологічним інститутом міста Хемніцб, Німеччина.

В семінарі взяли участь викладачі кафедри прикладної фізики, студенти та аспіранти кафедри.

За результатами роботи семінару були сформьовані теми можливих наукових тематик для роботи зі студентами, а саме: Шумові характеристики мікросвітлодіодів. Температурна залежність, Шумові характеристики мікросвітлодіодів. Залежність від струму СД, Шумові характеристики мікросвітлодіодів. Взаємна кореляція флуктуацій струму та інтенсивності СД.

Проблематика дослідження шумів, їх властивостей викликала жвавий інтерес під час полеміки після доповіді.

За проханням тих хто не зміг приєднатись до семінару публікуємо відео-запис семінару.