Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Персональна сторінка

Про викладача

Загальна інформація

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Доктор фізико-математичних наук, професор

Посада: професор (сумісник) кафедри Прикладної фізики

Основне місце роботи: професор кафедри Мікроелектроніки ФЕЛ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Освіта: КПІ ім. Ігоря Сікорського (1957). Спеціальність: радіоелектроніка. Кваліфікація: інженер мікроелектроніки

Науковий ступінь: Доктор фізико-математичних наук за спеціальністю "Фізика твердого тіла". Тема дисертації: "Диэлектрическая спектроскопия в окрестности размытых фазовых переходов сегнетоэлектриков".

Вчене звання: професор

 

Участь в комісіях, радах

  • Керівник Центрально-Української секції Міжнародного інституту інженерів електричної та електронної техніки (IEEE). Керував спільним українсько-південнокорейським, проектом Україна-США за програмою CRDF та науковими проектами з Францією.
  • На запрошення зарубіжних університетів та фірм Ю.М.Поплавко виступав з доповідями та лекціями у США (6 разів), Німеччині (5 разів), Англії (2 рази), Франції (4 рази), Південній Кореї (8 разів), в Японії, Італії, Іспанії, Португалії та в інших країнах. Міжнародний фонд "Відродження" відзначив Ю.М.Поплавка званням "Соросівський професор".