Показати За датоюMost Read

Дипломна робота на тему: "Роль глутаматних іонотропних рецепторів у сенсорній нейропередачі ко-культивованих нейронів спінальних гангліїв і нейронів дорсального рогу щурів.

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ01 Афросіаб Арез Мухамедович

керівник: н. с. Шипшина Марія Сергіївна

рецензент: професор, д.б.н., Білан П.В.

Про запобігання плагіату

Відповідно до наказу КПІ ім. Ігоря Сікорського № 1/180 від 21.05.2018 р. запровадження систему запобігання академічного плагіату  та встановлено тимчасове положення.

Відповідно до цього положення кваліфікаційні та дисертаційні роботи мають перевірятись на плагіат та розміщуватись у системі Електронного архіву наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського (ElAKPI)

Автоматизація процесу обробки даних швидкісної рентгенівської зйомки

Дипломна робота на тему: Автоматизація процесу обробки даних швидкісної рентгенівської зйомки

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ01 Кошель Сергій Олександрович

керівник: д.ф.-м.н., проф. Подрезов Юрій Миколайович

рецензент: к. ф.-м. н. Бурдін В.В.

Типові завдання на захист розрахункової з Електродинаміки ч.А (ФІ)

Під час захисту частини А розрахункового завдання з Електродинаміки студенти груп ФІ роблять певні завдання які підтверджують що вони засвоїли тему Застосування теореми Гауса для розрахунку поля розподілених зарядів.

Відгуки, пропозиції, рецензії освітньої програми прикладної фізики 2020

Розміщено відгуки, пропозиції та рецензії проектів освітніх програм спеціальності прикладна фізика та наноматеріали. Пропозиції надходили від випускників, роботодавців, викладачів.

Дипломна робота на тему: Дослідження реакційних властивостей багатошарових фольг та їх використання для реакційної пайки

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ21 Косячкін Єгор Миколайович

керівник: Д.ф-м.н.,професор Устінов А.І.

Задачі на екзамен - Електродинаміка 2016

Задачі, що виносяться на екзамен з Електродинаміки для студентів спеціальності 113 Прикладна математика (групи ФІ-51, ФІ-52)

Номери задач за збірником:

Дипломна робота на тему: Зменшення запального болю в результаті нокдауну гену протеїнкінази альфа в нейронах спинного мозку

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ01 Шуригін Олександр Олександрович

керівник: професор, д.б.н., Білан П.В.

рецензент: професор, д.б.н., Веселовський М.С.

Правила техніки безпеки в лабораторіях фізики

При виконанні робіт з лабораторного практикуму з загальної фізики для уникнення травматичних випадків та пошкодження обладнання студенти мають потримуватись правил техніки безпеки.

Студенти не допускаються до виконання лаборатоних робіт без ознайомленя правил на початку кожного нового розділу (Механіки, Термодинаміки, Електрики, Оптики та Атомної фізики). У випадку порушення правил до студентів застосовуються дисциплінарні та методичні (оцінки) покарання та можливе повторне проведення інструктажу з правил безпеки.

Результати олімпіади з фізики 2017

Сторінка студентської олімпіади з фізики

Результати 1-го туру студентської олімпіади з фізики 2016-17 навчального року.

Серед студентів не профільних спеціальностей.

Серед студентів спеціальністю Фізика, Прикладна фізика та наноматеріали

Дипломна робота на тему: Функціональний профіль діміназену – модулятора протон-активованих рецепторів у нейронах амігдали щурів

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ11 Басараб Михайло Корнелійович

керівник: к.б.н., с.н.с., Кондрацька О. Л.

рецензент: к.б.н., п.н.с., Ісаєв Д. С.

консультант: м.н.с., Євглевський О.О.

Дипломна робота на тему: "Динаміка змін в кардіореспіраторній системі за умов інтервальних гіпоксичних тренувань."

виконав: студентка 6-го курсу групи ФФ01 Грицькова Анастасія Олександрівна

керівник: ст.н.с. Інституту Фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України к.б.н. Носар Валентина Іванівна

рецензент: К.б.н. Черкас Володимир Петрович