Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-61м (2018 рік випуску):
- Закусило Тетяна Миколаївна
- Темченко Катерина Володимирівна
- Попович Михайло Васильович
- Кучкін Владислав Михайлович
- Бурковський Михайло Олексійович
Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-61м (2018 рік випуску):
Шановні користувачі, на сайті працює система блогів. На основі цієї системи створено систему персональних сторінок співробітників кафедри.
Стандартні розділи для заповнення: Про викладача (контактна інформація, біографія), Навчання (перелік предметів, методичні матеріали), Наука (проекти, публікації).
Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ01 (2014 рік випуску):
Розпорядження 5.142 від 31.10.16 "Про організацію та планування підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії".
Розпорядження підготовлено на виконання Закону України "Про вищу освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261 "Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)", наказу НТУУ "КПІ" від 12 вересня 2016 року №1-194.
Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ11 (2015 рік випуску):
Як відомо, співбесіда найчастіше зводиться до 15 стандартних питань. Деякі з них менеджер по набору персоналу може не поставити зовсім. Але коли ви відгукнулися на вакансію, питання «Чому ви хочете працювати у нас?» прозвучить 100%. Якщо ви скажете те, що хоче почути рекрутер, то значно збільшите свої шанси отримання бажаної посади.
Щоб дати вірну, правдиву і тактовну відповідь, пропонуємо вам підготуватися заздалегідь
Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ21 (2016 рік випуску)
Проміжний результат рейтингу з практичних та лабораторних занять з Загальної фізики 2 (Електродинаміка) для груп ФІ-61, ФІ-62 та ФБ-63
Оновлення 06.01.18
Кафедра "Прикладна фізика" була першою кафедрою, утвореною на фізико-технічному факультеті у 1998 році. Від моменту утворення спільного із Міністерством освіти та Національної Академії Наук України факультету подвійного підпорядкування - фізико-технічного факультету НТУУ "КПІ" пройшло менше ніж три роки. Згідно із концепцією створення фізико-технічного факультету, факультет було засновано з метою збереження і засвоєння ефективної і перевіреної часом фізико-технічної системи освіти, що з розпадом СРСР залишилась за межами України.