Питання на колоквіум з Фізики 1 (механіка)

Перелік тем та питань які виносяться на колоквіум з дисципліни Фізика 1 (механіка) для студентів груп ФІ

Перелік тем та питань які виносяться на колоквіум з дисципліни Фізика 1 (механіка) для студентів спеціальності Прикладна математика груп ФІ-9х

Мета колоквіуму перевірити рівень знань базових понять за законів з дисципліни Фізика 1.

Перелік тем:

• Кінематика поступального руху (шлях, середня швидкість, прискорення повне, тангенціальне, нормальне)
  • Кінематика обертального руху (вектор кутової швидкості та кутового прискорення, напрямок, звязок з кінематикою поступального руху)
  • Закони Ньютона
  • Динаміка руху системи часток (центр мас, швидкість, радіус вектор центру мас, рівняння динаміки)
  • Закони збереження (імпульсу, енергії, моменту імпульсу, умови їх виконання)
  • Робота сили. Потенціальність (консервативність) сили.
  • Неінерціальні системи відліку (сили інерції, крітерії неінерціальності системи відліку)
  • Динаміка обертального руху (рівняння моментів)
  • Рух в полі центральних сил. Закони Кеплера.
06.06.20 - завдання на колоквіум-захист

Колоквіум-захист буде проходити через систему конференц-зв'язку zoom.
Підключитись до конференції.

Після видачі завдань на колоквіум дається 20 хвилин на написання. Після цього дається 5 хвилин на те щоб надіслати фото відповідей. Відповіді надсилати через гугл-форму.

Після закінчення нормативного строку сдачі за кожні наступні 5 хвилин в два рази зменшується бал.

stasbeh June 03 2020 977 прочитання Друк