Статті

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Ольховіка І.В.

Розміщено відгук Ольховика Іллі Володимирович на освітньо-наукову програму доктора філософії (phd) "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Перелік всіх відгуків, пропозицій розміщено на сторінці Пропозиції щодо освітньої програми прикладної фізики 2020.

Дата: 17.08.2020

ПІБ: Ольховик Ілля Володимирович

Посада, місце роботи: аспірант кафедри прикладної фізики

Освітній рівень: доктор філософії (phd)

Зміст відгуку\пропозицій\зауважень\побажань: Будучи аспірантом кафедри прикладної фізики з 2019 року можу сказати, що оновлена програма за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (порівняно з ОНП 2018 року) містить широкий спектр спеціальних фахових дисциплін для вибору професійного спрямування в написанні дисертаційного дослідження. Також в програмі приділена достатня увага загальнонауковим та мовленим дисциплінам, що дозволяє вільно комунікувати з академічною спільнотою, у тому числі на міжнародному рівні. Особливого значення в даній програм, на мою думку, набуває дисципліна для отримання глибинних знань, яка присвячена актуальним проблемам та сучасним досягненням в галузі прикладної фізики, що дозволяє орієнтуватися в новітній тематиці даної галузі науки і практики. Все зазначене сприяє побудові індивідуальної освітньо-наукової траєкторії, і в майбутнього, сподіваюсь, дозволить мені бути затребуваним фахівцем на інноваційному ринку праці.

Скан-копія відгуку (pdf)

stanislawbeh грудня 13 2020 8462 прочитання 0 коментар 0 оцінка Друк

0 коментар

Коментувати

Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
  • Коментарі відсутні


Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, Вхід to vote.
Чудово! (0)0 %
Добре (0)0 %
Нормально (0)0 %
Задовільно (0)0 %
Погано (0)0 %