Показати За датоюMost Read

Математичне моделювання фізичних процесів та прикладні програми

Програму навчальної дисципліни «Математичне моделювання фізичних процесів та прикладні програми» складено відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» для спеціалізацій «Високі фізичні технології» та «Фізика живих систем». Навчальна дисципліна належить до циклу дисциплін професійної та практичної підготовки.

Рецензія на освітню програму Прикладна фізика Негрійко А.М., Бондар М.В.

Розміщено рецензію Негрійко Анаталія Михайловича та Бондара Михайла Віталйовича на освітню програму бакалавра "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Теми магістерських робіт ФФ-71м (2019 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-71м (2019 рік випуску): Чуніхіна Катерина Ігорівна Купянський Гліб Дмитрович Лосяк Мар`яна Іванівна Ольховик Ілля Володимирович

Рекомендацій до виконання натурних лабораторних робіт

Інформаційний лист щодо рекомендацій до виконання натурних лабораторних робіт. Проблемним місцем дистанційного навчання є неможливість виконання повною мірою натурних лабораторних робіт. Пропонуються підходи щодо вирішення ції проблеми.

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Ревуцької Л.О.

Розміщено відгук Ревуцької Любові Олександрівни на освітньо-наукову програму доктора філософії (phd) "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Моніторинг навчального забезпечення Освітніх програм кафедр

Шановні викладачі кафедри прикладної фізики! Згідно розпорядженню директора ФТІ (Новікова О.М.) до кінця травня відбувається моніторинг забезпечення дисциплін освітніх програм кафедр з метою якісної підготовки до нового навчального року. Інформація методистів щотижнево буде надаватись завідувачам кафедр для звітування на рівні Адмінради ФТІ.

Теми магістерських робіт ФФ-81мп (2019 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-81мп (2019 рік випуску): Аптекар Євгеній Віталійович Голяткіна Марина Олексіївна Олійник Павло Васильович Чжен Гао Гавриш Дарина Олександрівна Кононенко Олена Вікторівна

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Шквара Є.О.

Розміщено відгук Шквара Євгенія Олексійовича на освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Відгук на освітньо-наукову програму phd Прикладна фізика Куліша В.В.

Розміщено відгук Куліша Володимира Вікторовича на освітньо-наукову програму доктора філософії (phd) "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Відгук на освітню програму Прикладна фізика Кулішова С.Б.

Розміщено відгук Кулішова Сергія Борисовича на освітню програму доктора філософії "Прикладна фізика" отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Відгук на освітню програму Прикладна фізика Авраменко А.О.

Розміщено відгук Авраменко Андрія Олександровича на освітню програму доктора філософії "Прикладна фізика", отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.