Your page is at language that doesn't correspond site locale. We recomend to change site languageUkrainian

Зворотній зв'язок, соцопитування, громадські обговорення

Кафедра тримає зворотній зв'язок зі здобувачами вищої освіти, випускниками, абітурієнтами, роботодавцями з основних питань, що можуть їх турбувати.

Результати соціологічних опитуваннь обговорюються на засіданнях кафедри та враховуються під час коригування планування навчального процесу, розробки освітньої програми, навчально-методичних матеріалів, розвитку матеріально-технічної бази.

Зворотній зв'язок здійснюється шляхом регулярних опитувань науково-дослідницьким центром прикладної соціології "Соціоплюс" (результати останнього опитування бакалаврів та магістрів і результати соц. опитування аспірантів (pdf файл) ) та у системі «Електронний кампус» , а також за допомогою сайтів кафедр ПФ та ФЕС , студради та різних тематичних Telegram-каналів.

Під час розробки освітньої програми Прикладна фізика, проводилось громадське обговорення з залученням студентів, випускників, роботодавців та інших стейкхолдерів (результати розміщені на сторінці "Відгуки до освітньої програми").

Випускники кафедри можуть поділитись своїма здобутками та розповісти як склалась їхня доля через форму-опитування (результати розміщуються на сторінці "Випускники").

Якщо у вас є питання, побажання ви можете зв'язатись з нами різними шляхами. Можна надіслати електронного листа за адресою apd.ipt@gmail.com. Якщо Ви зареєстрований користувач, можете надіслати нам Приватні повідомлення. Також Ви можете переглянути нашу сторінку на Facebook, підписатись на нас у Telegram та задати запитання у чаті Telegram.