Язык страницы не соответствует языку сайта. Рекомендуем изменить язык сайтаUkrainian

Зворотній зв'язок, соцопитування, громадські обговорення

Кафедра тримає зворотній зв'язок зі здобувачами вищої освіти, випускниками, абітурієнтами, роботодавцями з основних питань, що можуть їх турбувати.

Результати соціологічних опитуваннь обговорюються на засіданнях кафедри та враховуються під час коригування планування навчального процесу, розробки освітньої програми, навчально-методичних матеріалів, розвитку матеріально-технічної бази.

Зворотній зв'язок здійснюється шляхом регулярних опитувань науково-дослідницьким центром прикладної соціології "Соціоплюс" (результати останнього опитування бакалаврів та магістрів і результати соц. опитування аспірантів (pdf файл) ) та у системі «Електронний кампус» , а також за допомогою сайтів кафедр ПФ та ФЕС , студради та різних тематичних Telegram-каналів.

Під час розробки освітньої програми Прикладна фізика, проводилось громадське обговорення з залученням студентів, випускників, роботодавців та інших стейкхолдерів (результати розміщені на сторінці "Відгуки до освітньої програми").

Випускники кафедри можуть поділитись своїма здобутками та розповісти як склалась їхня доля через форму-опитування (результати розміщуються на сторінці "Випускники").

Якщо у вас є питання, побажання ви можете зв'язатись з нами різними шляхами. Можна надіслати електронного листа за адресою apd.ipt@gmail.com. Якщо Ви зареєстрований користувач, можете надіслати нам Приватні повідомлення. Також Ви можете переглянути нашу сторінку на Facebook, підписатись на нас у Telegram та задати запитання у чаті Telegram.