Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою

"Дрони" або "Безпілотники" сьогодні привертають жваву увагу суспільства та науковців. Академіком НАН України професором кафедри прикладної фізики Халатовим Артем Артемовичем разом зі співаторами підготовлена монографія присвячена перспективам розвитку малих БПЛА з двигунами на реактивній тязі.
Основні наукові ідеї і свій доробок автори монографії викладуть в циклі лекцій, що будуть прочитані в рамках роботи наукового семінару кафедри прикладної фізики.
План семінарів:

1. Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати (МБПЛА) на базі мініреактивних двигунів тягою10 – 90 кгс зі зменшеною «помітністю»: сучасний стан та проблеми теплофізики (Акад. НАН України Халатов А.А.) - 25.10.2023р.
  2. Бойові безпілотні апарати: класифікація, застосування, досвід використання у військових діях в Україні (Ст.н.с., к.т.н. Кузьмін А.В.) – 03.11.2023р.
  3. Міні реактивні двигуни для бойових безпілотних літальних апаратів: підвищення ефективності та зниження теплової «помітності» вихідного струменя (Ст.н.с., к.т.н. Кобзарь С.Г.) – 15.11.2023р.
  4. Проблеми зниження радіолокаційної «помітності бойових малорозмірних безпілотних літальних апаратів (Акад. НАН України Халатов А.А.) – 29.11.2023р.

Галерея новин

Image #512