Почалась вступна кампанія до магістратури 2020

Шановні студенти, нагадуємо, що вже почався перший етап вступу до магістратури - реєстрація на єдиний вступний іспит (ЄВІ) до магістратури. Реєстрація на ЄВІ проходить з 12 травня по 5 червня 2020 року. Інформація про особливості вступу у 2020 році.

Для  реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського подаються скан-копії наступних документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):

1. паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
  2. облікова картка платника податків;
  3. особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Звертаємо увагу, що у 2020 році скасовано додаткове вступне випробування з спеціальності.

Для планування освітнього процесу на 2020-21 н.р. студентів 4-го курсу просимо пройти опитування щодо планів вступу до магістратури (google форма).