Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Завантаження

Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою

Монографія "Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою". Халатов А.А. та інші. 2023 р.

Завантажити

Розмір:
thumbnail

Знімок екрану

Короткий опис

Версія:
не визначено
Завантажень на сайті:
260 завантаження
Дата публікації:
10.10.23

Ліцензія:
не визначено
ОС:
не визначено
Авторські права:
Халатов А.А., Немчін О.Ф., Шквар Є.О., Кузьмін А.В., Кобзар С.Г.

Повний опис

Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою: монографія / під ред. Академіка НАН України, д.т.н., проф. А.А. Халатова. – Дніпро: Ліра, 2023. – 144 с.


У монографії виконано концептуальний аналіз можливості створення високошвидкісних (до 800 км/год) та маневрених бойових малорозмірних літальних апаратів (МБПЛА) реактивного типу з тягою двигуна 10–90 кгс та зменшеною радіолокаційною та тепловою помітністю апарату.
Розглянуто класифікацію безпілотних літальних апаратів, дається аналіз ринку міні-реактивних двигунів (МГТД) з тягою 10–90 кгс. На основі статистичного аналізу виконано оцінку вагових, геометричних та швидкісних характеристик МБПЛА по МГТД тягою 10-90 кгс, представлені динамічні та висотно-швидкісні характеристики базового МБПЛА з тягою 20 кгс. Проведено аналіз доцільності використання методів зниження радіолокаційної та теплової «помітності» у
конструкції МБПЛА. Сформульовано перелік можливих оперативно-тактичних завдань для МБПЛА з МГТД тягою 10–90 кгс. На закінчення розглянуто перспективи подальшого розвитку реактивних МБПЛА.
Матеріали книги відповідають стану на 1 січня 2023 року.


ISBN 978-966-981-807-2