Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Реєстрація на платформі sikorsky-distance.org

Платформа дистанційного навчання sikorsky-distance.org КПІ ім. Ігоря Сікорського має в своєму складі дві системи Moodle та Gsuite for education. Описано процедуру реєстрації в платформі.

Платформа дистанційного навчання sikorsky-distance.org КПІ ім. Ігоря Сікорського має в своєму складі дві системи Moodle та Gsuite for education. Описано процедуру реєстрації в платформі.

Інша корисна інформація щодо методичної роботи в розділі "Викладачу".

Реєстрація Moodle

Перше розглянемо реєстрацію у системі Moodle.

Внизу сторінки www.sikorsky-distance.org/moodle/ знаходяться посилання на реєстрацію курсів.

Перше нам потрібно посилання Реєстрація викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що вперше реєструються в Moodle. Після переходу за посиланням попадаємо на сторінку форми реєстрації.

В формі реєстарції заповнюємо поля з Прізвищєм, Ім'ям, email, бажаний логін, факультет ФТІ має номер 18 (вводимо число 18 у відповідне поле), вводимо до трьох назв курсів та нажимаємо в кінці Submit для підтвердження реєстрації.

Після цього (не одразу) протягом доби має прийти лист з паролем та логіном для входу в систему.

Далі для входу переходимо на сторінку входу do.ipo.kpi.ua/login/

Перший раз вводимо надіслані логін та пароль, після входу система попросить змінити пароль на власний

Після цього можемо переходити до заповнення власних курсів. Перелік курсів знаходиться у лівому меню

Одразу створено розділ "Загальне", "Тема 1", Тема 2", "Тема 3", "Тема 4" які в можете наповнювати інформацією. Для цього треба натиснути "Додати діяльність або ресурс":

Після цього ви можете обрати тип матеріалу який додається до теми:

На приклад це може бути:

  • посилання на сторінку (або інший вже існуючий web-ресурс)
  • файл
  • веб-сторінку


Режим редагування

В певних випадках після входу в систему курс відображається в режимі просмотру (без можливості щось дадати або редагувати)

Для того щоб мати можливість редагувати курс - натисність в правому верхньому куту кружечок і в меню оберіть пункт "режим редагування"

Після цього знов з'являться опції "редагування" та "додати ресурс"

stasbeh July 24 2020 1153 прочитання Друк