Семестровий рейтинг з Фізики 3

Результати (бали) з дисципліни Фізика 3 за семестр:

Якщо студент згоден з отриманим таким чином результатом він пише заяву змісту
"Я студент групи ФІ-8_ , Прізвище Імя По-батькові, згоден з оцінкою __ балів з дисципліни Фізика 3 за роботу у семестрі.
Дата, підпис".
Робить фото своєї заяви з прикладеним студентським квитком або заліковою книжкою та надсилає викладачу.

Інформація про формування семестрового рейтингу з дисципліни Фізика 3 для студентів спеціальності Прикладна математика.

Для групп ФІ-81,82

Лабораторні(*1):

• 4 работи - 20 балів

Практичні (*0,75):

• 20 домашніх задач - 20 балів
  • Розрахункова робота виконання - 10 балів, захист (3 питання + тестове завдання) - 10 балів (2*3+4)

Для груп ФІ-83,84

Лабораторні (*1)

• 1 робота - 5 балів

Практичні (*1):

• 20 домашніх задач - 20 балів
  • Підсумкова контрольна робота - 5 балів (теми: хвилі, додавання коливань, інтерференція, дифракція, поняття квантової механіки)

Підсумкова максимальна сума балів - 50. Отриманий студентом бал за семестр множиться на 2 і пропонується як фінальний бал за курс. Якщо він згоден, то записує голосове повідомлення про погодження з виставленням оцінки за результатом роботи протягом семестру.
Якщо ні то має можливість сдати екзамен на якому отримує ще 50 балів і разом с семестровим рейтингом це формує кінцевий бал

Для підвищення оцінки за практичні заняття можна розвязати до 3 задач з тих які не розглядались та не були домашніми зі збірника О. В. Гомонай, О. В. Кравцов. Задачi з загальної фiзики. Хвилi, квантова фiзика, будова матерiї. Кожна задача оцінюється до 1 бала. Задачі всі мають обирати різні тому перевіряйте вільні задачі у таблиці. І якщо вирішити розвязати якусь задачу - зробіть заявку через форму (це додасть вашу задачу до переліку "зайнятих")

stasbeh травня 31 2020 1028 прочитання 0 коментар 0 оцінка Друк