Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Робота з системою блогів (персональних сторінок)

Шановні користувачі, на сайті працює система блогів. На основі цієї системи створено систему персональних сторінок співробітників кафедри.

Стандартні розділи для заповнення: Про викладача (контактна інформація, біографія), Навчання (перелік предметів, методичні матеріали), Наука (проекти, публікації).

Сторінка з посиланнями на блоги викладачівШановні користувачі, на сайті працює система блогів. На основі цієї системи створено систему персональних сторінок співробітників кафедри.

В якості шаблону створено стандартні розділи для заповнення: Про викладача (контактна інформація, біографія), Навчання (перелік предметів, методичні матеріали), Наука (проекти, публікації). Користувачі можуть створювати нові розділи та підрозділи.

Сторінка з посиланнями на блоги викладачів

Спочатку необхідно виконати вхід в систему:

 

Ввести власний логін та пароль (за звичай співпадає з e-Campus).

 Якщо ви має статус "Викладач" на сайті у вас є права доступу до адмін. панелі:

 У адмін. панелі ви можете виконувати певні операції з сайтом, або додавати інформацію. Для того щоб працювати з власним блогом ви обираєте розділ "Сайт":

Та обираєте підсистему "Блог":

 

 У підсистемі Блог ви можете

  • переглянути вже створені дописи блогу
  • додати новий допис
  • переглянутистворити розділ блогу
  • налаштувати систему блогів (без розуміння краще не чіпати)
  • прийняти або відхилити зовнішні запропоновані дописи

 Обравши другу вкладинку можна створити новий блог.

Обов'язковим для заповнення є назва блогу та розділ до якого він відноситься (якщо вам потрібен новий розділ, то необхідно перед цим його створити). Бажано заповнювати ключові слова до блогу за якими його легше буде шукати користувачам. Також можна обрати мовну версію до якого буде відноситись блог (рекомендовано виставляти поточну мову сайту і переключатись на необхідну заздалегіть).

Блог має дві версії скорочену та повну. На персональній сторінці висвічується скорочена версія тому краще заповнювати тільки її.

В кінці можна дозволити або заборонити коментарі та оцінки (висвічується тільки при перегляді повної версії тобто не впливає на персональну сторінку) та додати обкладинку (картинку що іллюструє блог).

Та не забути зберігти свторений допис.

 

 

stasbeh November 13 2016 29388 прочитання Друк