Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Правила техніки безпеки в лабораторіях фізики

При виконанні робіт з лабораторного практикуму з загальної фізики для уникнення травматичних випадків та пошкодження обладнання студенти мають потримуватись правил техніки безпеки.

Студенти не допускаються до виконання лаборатоних робіт без ознайомленя правил на початку кожного нового розділу (Механіки, Термодинаміки, Електрики, Оптики та Атомної фізики). У випадку порушення правил до студентів застосовуються дисциплінарні та методичні (оцінки) покарання та можливе повторне проведення інструктажу з правил безпеки.При виконанні робіт з лабораторного практикуму з загальної фізики для уникнення травматичних випадків та пошкодження обладнання студенти мають потримуватись правил техніки безпеки.

Студенти не допускаються до виконання лаборатоних робіт без ознайомленя правил на початку кожного нового розділу (Механіки, Термодинаміки, Електрики, Оптики та Атомної фізики). У випадку порушення правил до студентів застосовуються дисциплінарні та методичні (оцінки) покарання та можливе повторне проведення інструктажу з правил безпеки.

Є загальні правила поведінки та безпеки, що відносяться до всього лабораторного курсу:

  • студенти не мають права заходити до аудиторії на початку заняття без свого викладача (навіть якщо приміщення відкрите і почалось заняття)
  • заборенно їсти та приймати напої в середині лабораторії (при потребі можна вийти у коридор)
  • не можна розгойдуватись на стільцях
  • заборонено під час заняття розмовляти по телефону.
  • не можна бігати по аудиторії (бажано навіть весь час дивитись під ноги тому що по підлозі проведені труби з заземленням через які можна затнутися)
  • не можна вмикати обладнання до отримання допуску до виконання лабораторної роботи (тимпаче ті роботи які
  • не можна залишати ввімкненим лабораторне обладнання без нагляду (якщо вся бригада кудись пішла і залишила установку ввікненою)
  • не можна ходити по аудиторії з рюкзаками та сумками на плечах - для цього є спеціальні столи де студенти залишають їх та береть необхідне для виконання-захисту лаборатоної роботи.
  • студенти не мають права самостійно вмикати головний щиток лабораторії
  • у випадку іскріння, появи диму або запаху горілого не можна самостійно намагатись ремонтувати обладнання, а необхадно звернутись до викладача або завідуючого лабораторією.

Крім того є правила специфічні для окремих лабораторій.

Наведені правила можуть бути доповненні під час інструктажу з техніки безпеки.

 

 

stasbeh September 01 2016 1832 прочитання Друк