Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Статті

Корисні програми для Android

Не секрет, що вже багато років компютерна індустрія іде по шляху зменшення розмірів електронних пристроїв і тепер маємо в широкому продажі смартфони, що мають потужність рабочих станцій недалекого минулого.

Тому, як то кажуть, "гріх не користуватись можливістю" і ми спробуємо описати що може бути корисним студенту, викладачу та науковцю у якого є смартфон з системою AndroidНе секрет, що вже багато років компютерна індустрія іде по шляху зменшення розмірів електронних пристроїв і тепер маємо в широкому продажі смартфони, що мають потужність рабочих станцій недалекого минулого.

Тому, як то кажуть, "гріх не користуватись можливістю" і ми спробуємо описати що може бути корисним студенту, викладачу та науковцю у якого є смартфон з системою Android

 • "читалка" EbookDroid
 • "блокнот" Швидкий блокнот
 • "менеджер задач" Task manager
 • "емулятор термінала" Terminal Emulator for Android
 • "Менеджер файлів" Total commander
 • "Відео програвач" MxPlayer
 • "Музикальний програвач" Плеєр мрії - всі люблять інколи послухать гарну музику і смартфон зараз в комбінації з гарними  наушниками видають звук не гірший ніж у спеціалізованих пристроях, при цьому обсягу памяті вистачає щоб завантажити досить велику кількість композицій. І тут постає проблема зручного перегляду колекції, а конкретно є проблема з тегами або файлами з іменами кірилецею. Перебравши певну кількість додатків найшов який не покладаєтья на систему, а має свій файловий менеджер, що коректно підтримує славянські мови.
 • "Науковий калькулятор" realmax.calc - стабільно працюючий емулятор інженерного калькулятора. Інтерфейс максимально нагадує розповсюджені моделі калькуляторів відповідно можна одразу починати працювати. Але цим не обмежується - проект стабільно развивається і тепер вже вміє будуват графіки та проводити певні статистичні розрахунки.
 • Словник Colordict - чим цікавий саме цей словник, тим що він підтримує формат stardict , проекту з відкритим кодом який наразі закритий але має велику базу словників які можна завантажити на власний смартфон.
 • "Побудова графіків та аналіз даних" Droidplot - ця програма є спробою переносу, відомого серед науковців, розвинуного  пакету gnuplot призначеного для побудови графіків та аналізу даних. Програма має тільки термінальний інтерфейс
 • Новини науки Phys.org - якщо у вас android то скоріше всього стоять так звані гугл сервіси серед яких клієнт новин від Google  але якщо вам потрібні саме новини науки (причому звісно нас більше цікавить фізика і все що з нею повязано) то тоді станрадного додатку буде замало. Клієнт сайту phys.org під андроід швидко витягне останню підборку новин науки в досить зручному вигляді і дозволить читати новини одразу в середині програми (знов таки на відміну від Google-новин)

stasbeh April 05 2015 1136 прочитання Друк