Теми магістерських робіт ФФ-91мy (2021 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-61м (2018 рік випуску): Кришталь Анна Олександрівна Поляков Володимир Юрійович Тимчишін Микита Юрійович

Теми дипломних робіт студентів магістрів групи ФФ-61м (2018 рік випуску):

Кришталь Анна Олександрівна

Тема: Математичне моделювання синаптичної передачі між гангліозними клітинами сітківки та нейронами верхнього чотиригорбикового тіла

Науковий керівник: ст.н.с. відділу «Фізіології нейронних мереж» Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, к.б.н., Думанська Г. В.

Рецензент: н.с. відділу «Фізіології нейронних мереж» Інституту фізіології ім. О.О.
Богомольця НАН України, к.б.н., Телька Марія Василівна

Поляков Володимир Юрійович

Тема: Підвищення інформаційної ефективності молекулярних машин

Науковий керівник: доцент, к. т. н., доц., Гордійко Н. О