Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Академічні групи

ФФ-11
Куратор: Пономаренко Сергій Миколайович

  1. Бичков Михайло Олександрович
  2. Бовтун Ксенія Ігорівна (заст. старости)
  3. Валентир Денис Сергійович
  4. Герасимчук Микола Олександрович
  5. Зав`ялич Дмитро Миколайович
  6. Зеленський Дмитро Костянтинович
  7. Ілінчук Дмитро Сергійович
  8. Калісецька Яна Олександрівна (профорг)
  9. Коваль Микола Миколайович
  10. Корчевой Ігор Валерійович
  11. Котолуп Сергій Вікторович
  12. Красильнікова Анна Максимівна
  13. Лаун Вікторія Олександрівна
  14. Медяник Анастасія Дмитрівна (староста)
  15. Михайловський Ростислав Олегович
  16. Нерпій Адріан Сергійович
  17. Омельченко Андрій Олексійович
  18. Осадчий Денис Валерійович
  19. Остапенко Всеволод Володимирович
  20. Подолянська Світлана Андріївна
  21. Пономаренко Аркадій Сергійович
  22. Пузиренко Андрій Олександрович
  23. Селега Владислав Ілліч
  24. Скоромний Ігор Олегович
  25. Солодкий Максим Анатолійович
  26. Твардовський Денис Денисович
  27. Хруль Олександра Сергіївна
  28. Шибовська Христина Миколаївна
  29. Южда Валерія Віталіївна



ФФ-01
Куратор: Гордійко Наталія Олександрівна
  1. Агєєв Іван Дмитрович
  2. Бадалов Іван Андрійович
  3. Богданова (Оцвій) Тетяна Віталіївна
  4. Бутакова Єлизавета Сергіївна
  5. Голиков Максим Сергійович
  6. Дорожко Микола Ігорович
  7. Ільчук Юлія Миколаївна
  8. Карпенко Катерина Максимівна
  9. Комаров Кирил Ігорович
  10. Кондрахін Михайло Вячеславович
  11. Константиновська Юлія Станіславівна
  12. Король Олег Михайлович
  13. Литвин Анастасія Едуардівна
  14. Малашенко Євгеній Олександрович
  15. Панасюк Владислав Васильович (староста)
  16. Шевчук Олександр Сергійович
  17. Юрченко Тетяна Сергіївна



ФФ-03
Куратор: Кохтич Людмила Михайлівна
  1. Золотко Дмитро Сергійович
  2. Іванов Віктор Віталійович
  3. Колесніков Євген Олександрович
  4. Лахтуров Микола Васильович
  5. Локтєва Алла Андріївна
  6. Мітько Євгеній Сергійович
  7. Моця Микола Володимирович
  8. Смоліков Михайло Олексійович (староста)
  9. Соболєв Андрій Владиславович
  10. Черська Анастасія Сергіївна


ФФ-91
Куратор: Кривенко-Еметов Ярослав Дмитрович
  1. Богомолов Данило Костянтинович
  2. Борисенко Єгор Олексійович
  3. Девятаєва Анастасія Юріївна
  4. Дмитрієнко Олександра Сергіївна (староста)
  5. Карабан Артем Олексійович
  6. Листопад Сергій Віталійович
  7. Лицар Данило Ярославович
  8. Свинарський Ігор Володимирович
  9. Соколюк Денис Ростиславович
  10. Суханевич Роман Володимирович


ФФ-93
Куратор: Долгошей Володимир Борисович
  1. Барковський Ярослав Олегович
  2. Бездіжий Олег Юрійович
  3. Бондар Богдан Сергійович
  4. Горбачов Сергій Олександрович
  5. Ковальчук Костянтин Віталійович
  6. Ладан Максим Михайлович
  7. Недождій Олексій Сергійович
  8. Ситник Ілля Олегович
  9. Сіряк Тетяна Вікторівна (староста)
  10. Шокун Артем Дмитрович


ФФ-81
Куратор: Іванова Віта Вікторівна
  1. Гаврилюк Артем Євгенович
  2. Гайдук Тетяна Юріївна
  3. Дудін Владислав Володимирович
  4. Косяченко Богдан Валерійович
  5. Мотчаний Данило Миколайович (староста)
  6. Науменко Владислав Юрійович
  7. Печонкін Ілля Олексійович
  8. Семенюк Богдан Юрійович
  9. Сметана Андрій Іванович
  10. Шолудько Олександра Ігорівна


ФФ – 82
Куратор: Іванова Віта Вікторівна
  1. Алєва Аліна Дмитрівна
  2. Бондар Олексій Вікторович
  3. Головата Ольга Миколаївна
  4. Двірник Юрій Юрійович
  5. Динник Анна Вадимівна (староста)



ФФ- 83
Куратор: Катасонов Антон Анатолійович
  1. Єлісєєв Іван Михайлович
  2. Жидков Олександр Євгенійович
  3. Кобзар Олександр Васильович
  4. Коваль Сергій Олександрович
  5. Козловський Артур Андрійович
  6. Лантух Софія Юріївна
  7. Ланьков Богдан Сергійович
  8. Пеньковий Тимофій Олександрович
  9. Петрова Тетяна Олександрівна (староста)
  10. Попівчак Богдан Петрович
  11. Сергієнко Анна Романівна
  12. Стоян Владислав Віталійович
  13. Черняєв Євгеній Сергійович
  14. Шуляк Антон Вікторович


ФФ – 11мн
Куратор: Гільчук Андрій Володимирович
  1. Бухонок Злата Андріївна
  2. Висоцький Павло Павлович
  3. Зусько Дмитро Ігорович
  4. Іванова Альона Олегівна
  5. Макарчук Богдан Олексійович
  6. Пархоменко Руслан Львович
  7. Поляцко Антоній Костянтинович


ФФ-01мн
Куратор: Бех Станіслав Володимирович
  1. Барвінко Михайло Андрійович
  2. Галкіна Ганна Костянтинівна
  3. Дащенко Володимир Дмитрович
  4. Кагановський Олексій Віталійович
  5. Крук Антон Сергійович
  6. Мамчур Ярина Дмитрівна (староста)
  7. Маньковський Олексій Віталійович
  8. Олешко Олександра Василівна
  9. Руцький Костянтин Валерійович
  10. Стаднік Андрій Олександрович
  11. Чепілко Олександр Миколайович
  12. Чень Лу
  13. Пей Вое



ФФ-03мн
Куратор: Пономаренко Сергій Миколайович
  1. Данилов Михайло Андрійович
  2. Заровська Анна Валеріївна (староста)
  3. Пацьора Єлизавета Михайлівна
  4. Титов Сергій Костянтинович