Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Новини

Семінар «Продукти Thomson Reuters для науковців»

Семінар «Продукти Thomson Reuters для науковців»

10 лютого 2016 року в Науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» відбудеться семінар щодо використання інформаційних продуктів компанії Thomson Reuters для організації наукової діяльності вчених.
Місце: зал. №12 (6 поверх) Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ», м. Київ, пр. Перемоги, 37-Л
Час: 14.30-18.00
Семінар проводиться за підтримки Консорціуму e-VERUM - http://everum.org.ua/

Для участі у семінарі потрібно зареєструватися, надіславши на адресу fedorec@library.ntu-kpi.kiev.ua електронного листа, в якому зазначити:

  • місце і час проведення бажаного семінару,
  • прізвище, ім"я та по-батькові учасника,
  • місце роботи та посаду,
  • електронну адресу для зворотнього зв"язку.

Питання семінару:

Платформа Web of Science: базові можливості

Можливості платформи Web of Science. Пошук за базою даних Web of Science Core Collection. Робота з панеллю уточнення пошуку, робота зі списком результатів пошуку, повний запис публікацій.

Пошук та аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports

Пошук та навігація за останнім випуском Journal Citation Reports. Сортування списків за різними критеріями та створення списків журналів із найбільшим впливом. Індикатори, які використовуються в JCR, їх розрахунок та інтерпретація. Пошук інформації по категоріям журналів.

Робота з бібліографією у програмі EndNote Online

Створення особистої бібліографічної бази даних. Експорт данних із Web of Science Core Collection. Додавання записів із різних джерел. Сортування записів, створення груп та управління доступом до них. Використання шаблонів оформлення бібліографії. Використання модуля Cite-While-You-Write для Microsoft Word і створення списку літератури безпосередньо при написанні тексту.

Пошук за автором та ResearcherID

Пошук за автором у базі даних Web of Science Core Collection. Створення звітів по цитуванню та інтерпретації індикаторів публікаційної активності (середнє число цитувань та статтю, індекс Гірша та ін.). Можливості та переваги використання безкоштовного інструмента ResearcherID для створення та управління списком своїх публікацій.

Українська