14.06.23 Засідання кафедри ПФ

Шановні викладачі!
14 червня 2023 року о 16:00 відбудеться засідання кафедри прикладної фізики навчально-наукового фізико-технічного інституту в очному форматі в аудиторії 213 11-го корпусу.
Присутність штатних викладачів обов'язкова.
Для тих, хто з об'єктивних причин не зможе взяти участь в очному
форматі  буде організовано онлайн трансляцію.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про хід вступної кампанії (Монастирський Г.Є.).
  2. Про стан готовності до екзаменаційної сесії (Ткач В.С., куратори)
  3. Про стан готовності до захисту бакалаврів (Вороніцька С.М.).
  4. Щорічне заповнення звітування НПП (Ткач В.С.).
  5. Стан рейтингу викладачів (Ткач В.С.).
  6. Конкурсні справи Пономаренка С.М., Катасонова А.А., Гордійко Н.О. та Беха С.В.
  7. Різне

А. Прохання до всіх штатних викладачів протягом тижня, що залишився до засідання кафедри, підійти до Пінчевської Н.О., і Ткач В.С. для звірки зобов'язань в індивідуальному плані викладача із фактично виконаними

В. Всім викладачам і особливо кураторам підготувати інформацію про дійсно проблемним студентам (в червоній зоні), щоб дискусія з приводу п.2 носила конструктивний характер