Українська команда зайняла 6 місце на Міжнародному турнірі фізиків

Українська команда зайняла 6 місце на Міжнародному турнірі фізиківЗавершився Міжнародний турнір фізиків в Колумбії. Команда дівчат, серед яких студентка 1 курсу кафедри прикладної фізики НН ФТІ Яна Калісецька, замінила команду хлопців, оскільки вони не змогли взяти участь у змаганні через війну. Підготовка тривала лише півтора місяця, онлайн, без доступу до лабораторій, з перервами на вибухи та вимкнення електрики, і за такий короткий термін дівчата зробили роботу, яку зазвичай роблять за 6-8 місяців.

Щиро вітаємо дівчат та бажаємо нових звершень!