Зустріч науковців - FENS Forum 2022

У липні цього року в Парижі відбудеться одна з провідних в галузі нейронаук зустріч науковців - FENS Forum 2022. В рамках Форуму проводиться конкурс відео-роликів "Share your Neuroscience Skills", покликаний пояснити широкому загалу унікальні навички, якими володіють молоді вчені. З завантажених пропозицій комітет змагання відібрав 10, до яких увійшов і ролик старшої наукової співробітниці відділу фізіології нейронних мереж Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАНУ і випускниці кафедри прикладної фізики Фізико-Технічного Інституту НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" - Думанської Ганни. Автори чотирьох найбільш популярних за переглядами відео отримають знижку на реєстраційний внесок для участі у Форумі. Із усіма роботами можна ознайомитися на FENS YouTube Channel, а ми закликаємо підтримати переглядами та лайками. Крім наукової роботи, Ганна зараз активно займається волонтерством разом із Благодійним Фондом "Бриндуші".