Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Інформація для викладачів за результатами засідання кафедри від 18.11.20

18.11.20 Відбулось спільне засідання кафедри Прикладної фізики та Фізики енергетичних систем. Основним питанням яке розглядалось була підготовка до акредитації спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали.

Під час засідання було обговорено нагальні задачі підготовки до акредитації, визначено терміни та розподілено конкретні напрямки підготовки серед співробітників кафедр.

Було відмічено важливість перевірки та оновлення всього комплекту методичного забезпечення викладачами. Актуальні рекомендації щодо розробки матеріалів, шаблони та іншу корисну інформацію викладачі можуть знайти на сторінці нашого сайту "Викладачу".

stasbeh
By stasbeh 21 листопада 2020