Інформація для викладачів за результатами засідання кафедри від 18.11.20

18.11.20 Відбулось спільне засідання кафедри Прикладної фізики та Фізики енергетичних систем. Основним питанням яке розглядалось була підготовка до акредитації спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали.

Під час засідання було обговорено нагальні задачі підготовки до акредитації, визначено терміни та розподілено конкретні напрямки підготовки серед співробітників кафедр.

Було відмічено важливість перевірки та оновлення всього комплекту методичного забезпечення викладачами. Актуальні рекомендації щодо розробки матеріалів, шаблони та іншу корисну інформацію викладачі можуть знайти на сторінці нашого сайту "Викладачу".

stasbeh листопада 21 2020 89 0 коментар 0 з 0 оцінка Друк