Подовжено термін прийому матеріалів на конференцію

Шановні студенти та аспіранти нагадуємо, що до 7-го травня 2020 року подовжено термін подачі тез на XVIII Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики".

У кого прийняли матеріали не забувайте звернути увагу на новий формат реквізитів оплати оргвнеску (IBAN).

Конференція буде проходити онлайн 12-13 травня 2020 року, та учасники мають підготувати матеріали до онлайн презентації своєї роботи.

Галерея новин
panelstate