Новини

Конференція ELNANO 2020

Конференція ELNANO 2020

22 квітня на базі факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу 40-ва Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY» («Електроніка і нанотехнології») – ELNANO-2020.

Конференція буде проходити 22-24 квітня 2020 року. Онлайн обговорення буде доступне до 1 травня 2020 р. Робоча мова англійська.

На розгляд учасників винесено 185 доповідей з 250 надісланих на її адресу. Ці доповіді вже опубліковані у спеціальному виданні, яке входить до провідних міжнародних наукометричних баз. Науковці працюватимуть у трьох секціях: «Micro- and Nanoelectronics» («Мікро- та наноелектроніка»), «Biomedical Electronics and Signal Processing» («Біомедична електроніка і обробка сигналів») та «Electronic Systems» («Електронні системи») (робочою мовою конференції є англійська, тому назви секцій подаються англійською).

Організаторами конференції є Інститут інженерів з електроніки та електротехніки IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers – всесвітня організація, яка існує вже понад століття і об`єднує приблизно 400 тисяч інженерів і дослідників з більш як 160 країн світу) та КПІ ім. Ігоря Сікорського в партнерстві з Американським оптичним товариством OSA (The Optical Society – професійне об'єднання осіб та компаній, що цікавляться оптикою та фотонікою, до його складу входять близько 22 тисяч членів з більш як 100 різних країн), Національним авіаційним університетом, Інститутом фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України та Науково-технологічним комплексом «Інститут монокристалів» НАН України.

Викладачі (Воронов С.О., Іванова В.В., Монастирський Г.Є.) та студенти (Мамчур Я., Чжен Г.) нашої кафедри беруть участь у конференції з доповіддю "Thermography investigation of soldered joints for LED mounting".

Конференція проходить онлайн. Всі можуть прийняти участь в обговоренні доповідей та задати питання учасникам. Для доступу до конференції треба надіслати запит на регістрацію через форму-заявки.

Програма конференції docx.


Галерея новин
panelstate
stasbeh квітень 23 2020 189 0 коментар 0 з 0 оцінка Друк

0 коментар

Коментувати

Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
  • Коментарі відсутні


Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, Вхід to vote.
Чудово! (0)0 %
Добре (0)0 %
Нормально (0)0 %
Задовільно (0)0 %
Погано (0)0 %