12.02.20 Засідання кафедри

20-го лютого 2020 року корпусу відбулось чергове засідання кафедри прикладної фізики. Засідання відбулось о 16:15 у 215 аудиторії 11-го корпусу. Під час засідання були обговорені актуальні методичні питання та науковий звіт аспірантки Ревуцької Л.О.

Повний порядок денний засідання:

• Звіт про виконання навчального плану аспірантки  4-го року навчання Ревуцької Л.О. (науковий керівник Стронський О.В.)
  • Оновлення сайту кафедри та робота з абітурієнтами (доповідач Воронов С.О.)
  • Про індивідуальну освітню траєкторію здобувача освіти, силабус та інше методичне забезпечення (доповідач Іванова В.В.)
  • Про підготовку та проведення 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики
  • Різне

Галерея новин