Доступ до журналів Springer Nature у 2020

Шановні викладачі та студенти, з січня 2020 року в мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського  надається доступ до повнотекстових публікацій одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Nature.

Колекції інформаційних ресурсів видавництва Springer Nature мають високі показники впливовості, відповідають провідним напрямкам науково-дослідницької діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України. Доступ надається до 3 542 назв журналів, 10 316 книг, 4 553 262 статей тощо.

Доступ здійснюється в бібліотеці та в мережі університету за посиланням https://link.springer.com/search?query=&showAll=false

За довідками звертайтеся до Бібліотеки КПІ, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 поверх, зал 4.4)

Галерея новин
panelstate