25-го квітня початок студентської конференції

25-го квітня починається XVII ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦIЯ СТУДЕНТIВ, АСПIРАНТIВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТЕОРЕТИЧНI I ПРИКЛАДНI ПРОБЛЕМИ
ФIЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА IНФОРМАТИКИ.

10:15 відбудеться урочисте відкриття конференції та пленарні доповіді у Великій фізичній аудиторії 1-го корпусу КПІ.

Зокрема С. Л. Парновський, д.ф.-м.н., професор, провiдний науковий спiвробiтник Астрономiчної обсерваторiї КНУ iм. Тараса Шевченка, професор кафедри фiзики енергетичних систем Фiзико-технiчного iнституту КПI iм. Iгоря Сiкорського прочитає доповідь "Темна сторона Всесвіту".

О 14:15 почнеться робота секції "Актуальні питання сучасної фізики". Секція буде працювати у науково-технiчній бiблiотеці «КПI», зал №10.

Галерея новин
panelstate