XII Студентська конференція ФТІ

ХII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених відбудеться 24-25 квітня 2014р в м.Києві в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Послідовність доповідей узгоджується з відповідальними по секції (тими, що приймали Ваші матеріали) або безпосередньо під час реєстрації та перед роботою секції. Після кожної доповіді проходить її обговорення усіма учасниками секції. Учасники, які мають кращу доповідь будуть нагороджені на урочистому закритті.

Запрошуємо всіх на пленарне засідання та в свої секції.

Зичимо Вам гідно виступити.

Оргкомітет конференції

Програма конференції