Стипендії від Хуавей Україна

Стипендії від Хуавей УкраїнаВ рамках партнерства між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТОВ «Хуавей Україна» була підписана угода щодо призначення стипендій від ТОВ «Хуавей Україна» для студентів другого (магістерського) рівня  спеціальності 105 "Прикладна фізика та наноматеріали".

Стипендії будуть призначені 2 студентам з найвищим рейтингом успішності на момент вступу до магістратури.

Стипендіати отримають щомісячну додаткову стипендію розміром 10 000 грн протягом 2023-2024 н.р.