12 жовтня 2022 року засідання кафедри ПФ

Шановні викладачі, 12-го жовтня 2022 року о 16:10 онлайн на платформі zoom.us відбудеться засідання кафедри прикладної фізики.

Посилання на zoom конференцію надіслано на особисті email.

1. Конкурсні справи Іванової В.В. та Катасонова А.А. (Монастирський Г.Є.)
  2. Аналіз результатів тижня змішаного навчання (Монастирський Г.Є.)
  3. Про стан готовності індивідуальних планів викладачів (Пінчевська Н.О.) та студентів (Ткач В.С.)
  4. Про активність викладачів в системі Кампус та використання ресурсів платформ дистанційного навчання (Ткач В.С.)
  5. Попередні результати самоаналізу  діяльності кафедри (Пінчевська Н.О., Ткач В.С., Монастирський Г.Є.)
  6. Про внесення змін в освітню програму (Іванова В.В., Монастирський Г.Є.)
  7. Про підготовку СТФ (Іванова В.В., Пономаренко С.М. (5 хв.).
  8. Про роботу наукового семінару та наукове керівництво бакалаврами та магістрами (Монастирський Г.Є.).
  9. Різнѐ.