Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Навігація на сторінці

Популярно про науку

Дорогі відвідувачі, що таке наука? Чим займаються науковці? Навіщо потрібно наука? На цій сторінці ми спробуєм відповісти на ці та схожі питання.

 

Коли молода людина починає замислюватись що їй довподоби, чим їй займатись в майбутньому часто промайне думка "що буде якщо я стану науковцем". А буває що майже навпаки: учень приймає участь у шкільних олімпіадах, займається науковою творчістю у малій академіїї наук або іншим чином реалізує свої творчі  та дослідницькі здібності але в певний момент закрадаються сумніви чи продовжувати займатись цим.

А буває, що вже давно залишились шкільні роки в минулому, вивчати все вже часу не має, а питання залишились, чи може просто цікаво, що там відбувається в науці.

В усіх цих випадках наврячи допоможуть книжки, але живі люди, вчені якіх інколи закидують якимись питання і узагальнивши їх вони роблять одну лекцію-відповідь, а інколи просто хотять поділитись у доступній формі своїми результатами.

У науки як сфери людської діяльності є свої особливості, свої принади і свої проблеми. Все це і будемо намагатись зібрати тут.

 

Нил Деграсс Тайсон про важливість фундаментальної науки.

(російський закадровий переклад)

американський астрофізик, популяризатор науки

 

Наукова грамотність - Ніл ДеГрасс Тайсон

(російський закадровий переклад)

 

Річард Фейнман про науковий метод. (російський закадровий переклад)

американський фізик, один з творців квантової електродинаміки. Лауреат Нобелівської премії з фізики

 

Космос за 20 хвилин з Брайаном Гріном.(російський закадровий переклад)

фізик-теоретик та один з найбільш відомих струнних теоретиків