Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Євродиплом

Шановні студенти останніх курсів - нагадуємо, що вам необхідно написати заяву на закріплення за вами теми дипломної роботи, та перекладу теми та вашого ПІБ на англійську.

Зразок бланку заяви на тему дипломної (doc файл)

Видача та оформлення додатків до диплома про вищу освіту європейського зразка регламентується наказом 1-203 від 19.04.12 " Про забезпечення видачі додатків до диплому європейського зразку"

наказом 1-250 від 04.09.14 " Про заходи щодо своєчасного забезпечення видачі додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT)" та

Наказу 1-58 від 04.03.16 

Нагадуємо Вам про необхідність надання заявок на замовлення документів про вищу освіту для літнього випуску.  

Деталі: Департамент економіки та фінансів КПІ

 

Звертаємо Вашу увагу на зручний спосіб онлайн транслітерації прізвищ та імен з української на англійську згідно з чинною Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею». Скористатися даною програмою можна за посиланням:http://ukrlit.org/transliteratsiia#source=0IbQu9C70Y8=

 

Відповідальний за замовлення інформації до дипломів і додатків до дипломів по кафедрі Прикладної фізики: ст.викл. Бех С.В.