Очне навчання в осінньому семестрі 2024-25 н.р.

Відповідно до Наказу №НОД/540/24 від 19.07.2024, рішень Вченої ради університету від 24 червня 2024 року (протокол №6) та Адміністративної ради університету від 30 травня 2024 року, з метою забезпечення якісної фахової практичної підготовки здобувачів вищої освіти: з 01 вересня 2024 року освітній процес розпочнеться у змішаному режимі зі здійсненням в очному режимі практичної підготовки (окремих видів занять, а також практик) у відповідності до наявної кількості місць в укриттях.

Відповідно до поданих пропозицій наводимо перелік освітніх компонент, за якими НН ФТІ планує здійснювати практичну підготовку (окремі види занять) в осінньому семестрі 2024-2025 н.р. в очному режимі для студентів спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали:

Група ФФ-41 (перший курс):

• Алгебра та геометрія. Частина 1 (лекції, практичні)
  • Механіка (лекції, практичні, лабораторні)
  • Введення в спеціальність (практичні)
  • Математичний аналіз. Частина 1 (практичні)

Група ФФ-31 (другий курс)

• Електрика та магнетизм (практичні, лабораторні)
  • Класична механіка (лекції, практичні)
  • Диференціальні рівняння 1 (лекції, практичні)
  • Тензорний аналіз (лекції, практичні)

Група ФФ-21 (третій курс)